Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-1.0-alpha8) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Message
is: Skilaboð

en: N/A
is: Á ekki við

en: Send message
is: Senda skilaboð

en: About
is: Um
