Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-1.0-alpha8) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Message
vi: Thông điệp

en: Run
vi: Chạy

en: Send message
vi: Gửi thông điệp

en: About
vi: Giới thiệu
