Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-1.0-alpha9) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Subject
be: Тэма

en: Message
be: Паведамленне

en: N/A
be: Не даступна

en: Send message
be: Адправіць паведамленне

en: About
be: Аб
