Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-1.0-alpha9) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Message
de: Benachrichtigung

en: N/A
de: n. v.

en: Run
de: Ausführen

en: Send message
de: Nachricht senden

en: About
de: Über

en: No results.
de: Keine Ergebnisse.
