Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-1.0-alpha9) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: Message
el: Μήνυμα

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Send message
el: Αποστολή μηνύματος

en: About
el: Περί
