Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-1.0-alpha9) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: Message
fi: Viesti

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Run
fi: Suorita

en: Send message
fi: Lähetä viesti

en: About
fi: Tietoja
