Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-1.0-alpha9) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Message
gl: Mensaxe

en: N/A
gl: N/D

en: Send message
gl: Enviar mensaxe

en: About
gl: Información
