Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-1.0-alpha9) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Subject
he: נושא

en: Message
he: הודעה

en: N/A
he: -ללא-

en: Send message
he: שלח

en: About
he: אודות
