Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-1.0-alpha9) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Message
ku: پەیام

en: N/A
ku: نییە

en: Send message
ku: ناردنی پەیام

en: About
ku: دەربارە
