Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-1.0-alpha9) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Message
pl: Wiadomość

en: N/A
pl: niedostępne

en: Run
pl: Uruchom

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: About
pl: O stronie

en: No results.
pl: Brak wyników.
