Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-1.0-alpha9) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: Message
uk: Повідомлення

en: N/A
uk: Н/Д

en: Run
uk: Виконати

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: About
uk: Про модуль

en: No results.
uk: Безрезультатно.
