Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-2.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: Message
es: Mensaje

en: N/A
es: N/D

en: Run
es: Ejecutar

en: Send message
es: Enviar mensaje

en: About
es: Acerca de
