Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: Message
hr: Poruka

en: N/A
hr: N/D

en: Send message
hr: Pošalji poruku

en: About
hr: Opis
