Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Message
hu: Üzenet

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Run
hu: Futás

en: Send message
hu: Üzenet küldése

en: About
hu: Leírás
