Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Message
km: សារ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Send message
km: ផ្ញើ​សារ

en: About
km: អំពី
