Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: Message
pt: Mensagem

en: N/A
pt: N/D

en: Send message
pt: Enviar mensagem

en: About
pt: Sobre
