Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Message
ar: الرسالة

en: N/A
ar: غير موجود

en: Send message
ar: إرسال رسالة

en: About
ar: حول
