Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: Message
ca: Missatge

en: N/A
ca: No aplica

en: Run
ca: Executa

en: Send message
ca: Envia el missatge

en: About
ca: Detalls
