Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Subject
et: Teema

en: Message
et: Teade

en: N/A
et: Puudub

en: Send message
et: Saada teade

en: About
et: Programmist
