Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: Message
ro: Mesaj

en: N/A
ro: N/D

en: Send message
ro: Trimiteţi mesaj

en: About
ro: Despre
