Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Subject
sl: Zadeva

en: Message
sl: Sporočilo

en: N/A
sl: N/D

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo

en: About
sl: O modulu
