Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-2.0-alpha3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Subject
it: Oggetto

en: Message
it: Messaggio

en: N/A
it: N/D

en: Send message
it: Invia messaggio

en: About
it: Informazioni
