Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-2.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Send message
nl: Bericht versturen

en: About
nl: Over
