Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Subject
az: Mövzu

en: Message
az: Mesaj

en: N/A
az: Yox

en: Send message
az: Mesaj göndər

en: About
az: Haqqında
