Amazon Mechanical Turk Integration (7.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: Message
fa: پیام

en: N/A
fa: هیچ

en: Send message
fa: ارسال پیام

en: About
fa: درباره
