mulpo (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Left sidebar
bo: གཡོན་གྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ
