mulpo (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: header
et: päis

en: Help
et: Abi

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Main menu
et: Peamenüü
