mulpo (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: Help
he: עזרה

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Content top
he: תוכן, חלק עליון

en: Main menu
he: תפריט ראשי
