mulpo (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: content bottom
hu: tartalom alja

en: header
hu: fejléc

en: Help
hu: Súgó

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: closure
hu: befejezés

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Main menu
hu: Főmenü
