mulpo (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Left sidebar
hy: Ձախ կողմնային վահանակ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
