mulpo (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: header
id: Header

en: Help
id: Bantuan

en: Left sidebar
id: Bilah sisi kiri

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Main menu
id: Menu utama
