mulpo (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: header
is: haus

en: Help
is: Hjálp

en: Left sidebar
is: Vinstri dálkur

en: Footer
is: Fótur
