mulpo (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: content bottom
ja: コンテンツ下部

en: header
ja: ヘッダー

en: Help
ja: ヘルプ

en: Left sidebar
ja: 左サイドバー

en: Footer
ja: フッター

en: Content top
ja: トップコンテンツ

en: Main menu
ja: メインメニュー
