mulpo (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: content bottom
lt: turinio apačia

en: header
lt: antraštė

en: Help
lt: Pagalba

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu
