mulpo (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: header
lv: galvene

en: Help
lv: Palīdzība

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne
