mulpo (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: header
oc: entèsta

en: Help
oc: Ajuda

en: Left sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Main menu
oc: Menú principal
