mulpo (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: header
ta: தலைப்பட்டி

en: Help
ta: உதவி

en: Left sidebar
ta: இடது பக்கபகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Main menu
ta: முதன்மைப் பட்டி
