mulpo (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: content bottom
uk: Знизу під змістом

en: header
uk: верхній колонтитул

en: Help
uk: Довідка

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Content top
uk: Вміст зверху

en: Main menu
uk: Головне меню
