mulpo (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: header
bg: заглавка

en: Help
bg: Справка

en: Left sidebar
bg: Лява колонка

en: Footer
bg: Под черта

en: Main menu
bg: Основно меню
