mulpo (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: content bottom
da: indhold bund

en: header
da: sidehovede

en: Help
da: Hjælp

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Footer
da: Sidefod

en: closure
da: afslutning

en: Content top
da: Indhold top

en: Main menu
da: Hovedmenu
