mulpo (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: content bottom
de: Inhalt unten

en: header
de: Kopfzeile

en: Help
de: Hilfe

en: Left sidebar
de: Linke Seitenleiste

en: Footer
de: Fußzeile

en: Content top
de: Inhalt oben

en: Main menu
de: Hauptmenü
