mulpo (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: content bottom
eu: behe edukia

en: header
eu: goiburua

en: Help
eu: Laguntza

en: Left sidebar
eu: Ezker albobarra

en: Footer
eu: Orri-oina

en: closure
eu: itxi

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: Main menu
eu: Menu nagusia
