mulpo (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: content bottom
fa: پایین محتوا

en: header
fa: سر صفحه

en: Help
fa: راهنما

en: Left sidebar
fa: کناره چپ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Main menu
fa: منوی اصلی
