mulpo (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: header
hi: शीर्षलेख

en: Help
hi: मदद

en: Left sidebar
hi: बांया साइडबार

en: Footer
hi: पादलेख

en: Content top
hi: विषय सूची - ऊपर

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू
