mulpo (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: header
jv: irahan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Left sidebar
jv: Sidebar kiwa

en: Main menu
jv: Menu utama
