mulpo (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Left sidebar
mn: Зүүн хажуугын дөрвөлжин

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Main menu
mn: Гол цэс
