mulpo (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: content bottom
pt: abaixo do conteúdo

en: header
pt: cabeçalho

en: Help
pt: Ajuda

en: Left sidebar
pt: Barra lateral esquerda

en: Footer
pt: Rodapé

en: closure
pt: fechamento

en: Content top
pt: Topo do conteúdo

en: Main menu
pt: Menu principal
