mulpo (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Footer
ro: Subsol

en: Main menu
ro: Meniu principal
