mulpo (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: header
sk: hlavička

en: Help
sk: Pomoc

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Main menu
sk: Hlavné menu
