mulpo (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: header
tr: başlık

en: Help
tr: Yardım

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Content top
tr: Önce içerik

en: Main menu
tr: Ana menü
